עידו עוז מנכ"ל חכם משכנתאות מייעץ לרוכשי הדירות: התייעצו עם מומחים לפני לקיחת המשכנתא

עידו עוז מנכ"ל חברת חכם משכנתאות מסביר במאמר שלפניכם לרוכשי הדירות – בעולם המשכנתאות חשוב שיהיה לכם כל הידע המקדים בנושא והייצוג ההולם ביותר מול הבנקים והגופים המלווים כדי לקבל את העסקה המשתלמת ביותר. לפניכם כל הפרטים

מהו התפקיד של יועץ משכנתא?

יועץ משכנתא הוא איש מקצוע מומחה בתחום המשכנתאות שתפקידו הוא לייעץ לכל לקוח באשר לתהליך, להסביר לו את השלבים בדרך וגם לספק לו ייצוג הולם במידת הצורך. בגדול, לכל בנק וגוף מלווה יש יועצי משכנתא משלו שאומנם מציעים שירות ייעוץ בחינם, אך ליועצים כאלו יש אינטרס שחוזה המשכנתא יהיה משתלם יותר לגוף המלווה מאשר לכם. יועץ פרטי שאינו מטעם הגופים הנותנים את ההלוואות כמו עידו עוז מסייע ללקוחות מכל הבנקים לקבל משכנתא כשיש לו רק מטרה אחת מולו – לוודא שהלקוח מקבל את כל מה שמגיע לו בתנאים הטובים ביותר בשבילו.

היתרונות שבקבלת עזרה מיועץ משכנתא

עידו עוז מסביר שקבלת עזרה מיועץ משכנתא יכולה לעזור בכמה תחומים:

  • ייצוג מול הבנקים – היועץ יהיה הנציג המומחה מטעם הלקוחות, והוא זה שיוכל להפעיל שיקול דעת מקצועי ולהחליט אם החוזה תקין, אם יש בו סעיפים שצריך להוסיף, לשנות או להסיר וגם יסביר ללקוחות את כל המידע בזמן אמת
  • שיפור תנאי ההחזר – אחת מהיכולות של יועץ המשכנתא היא להתמקח עם הבנק או עם הגוף המלווה כדי לשפר את התנאים בשבילכם. התוצאה היא קבלת חוזה בעל סעיפים המיטיבים עימכם כדי שהתהליך יעבור בצורה חלקה וטובה 
  • ליווי לאורך כל התהליך – היועץ המקצועי יעמוד לשירותכם בכל עת, מהפגישה הראשונה שלכם ועד לרגע קבלת המפתחות של הבית החדש
  • השוואה בין הגופים הפיננסיים – לא בטוחים אם הבנק שלכם מציע את התנאים הטובים ביותר? כאן יועץ המשכנתא יכול לערוך סקר שוק בשמכם ולהציג לפניכם את כל האפשרויות הקיימות בשוק לקבלת משכנתא. עידו עוז מסביר שהיועץ גם ימליץ לכם כיצד לפעול בהמשך הדרך כדי לבחור בתוכנית הטובה ביותר

עידו עוז מסביר שמחירי השירותים השונים שיועץ המשכנתא יציע לכם יכולים להצטבר לכמה אלפי שקלים, אך אם מביטים על כל התהליך מתחילתו ועד סופו, אפשר להבין שהשירות המקצועי הזה יכול לחסוך לכם כמה אלפי שקלים טובים בדרך לרכישת בית החלומות שלכם.

ייעוץ גם למסורבי משכנתא

נתקלתם בסירוב מהבנק לקבלת משכנתא? אל דאגה, הדרך עוד לא הסתיימה. בזכות הידע הנרחב של היועץ הוא יוכל לבדוק באופן פרטני את מצבכם ולהציע כמה אפשרויות לשיפור המצב. לפעמים הפתרון הוא לפנות לבנק אחר (ואת זה היועץ יכול לעשות בשבילכם), או לבקש מהבנק הנוכחי סכום כסף קטן יותר. עידו עוז מסביר שיש מצבים שבהם הפתרון הוא לצבור הון עצמי כמה שיותר גדול כדי לקבל משכנתא, וכאן ייתכן שתתבקשו לבקש הלוואות מחברים ומשפחה, שהם בבירור נותני הלוואות סלחניים יותר. מגוון הפתרונות הוא רחב ומשתנה לפי המצב האישי של כל מסורב, ולכן אם הבנק סירב לתת לכם משכנתא במצב הנוכחי – אל תאמרו נואש, ופנו בהקדם לייעוץ של מומחים בתחום.

סיכום

קבלת משכנתא מהבנק היא לא עניין של מה בכך, אלא סוגיה בירוקרטית הדורשת ידע רב וגם קצת ניסיון בתחום. עידו עוז מנכ"ל חכם משכנתאות ממליץ להיעזר בשירותים ובידע של יועץ משכנתאות מקצועי שאינו מטעם הבנק, כדי שהוא יפעל למען האינטרסים שלכם ויעזור לכם להשיג את העסקה המשתלמת ביותר כדי לרכוש בית בישראל.

 

תוכן עניינים
רוצים לפרסם כתבה באתר?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

צמחי מרפא
בלוג
צמחי מרפא נפוצים בכל בית

בעולם בו התלות בתרופות סינתטיות נפוצה, החשיבות של צמחי מרפא בחיי היומיום שלנו לעתים קרובות אינה זוכה לתשומת לב. מאמר זה שופך אור על התפקיד החיוני שתרופות טבעיות אלו ממלאות בקידום בריאות ורווחה ממש בבתים שלנו. באמצעות חקירה של חמישה עשבי תיבול נפוצים – אלוורה, קמומיל, נענע, בזיליקום וכורכום – מאמר זה שואף להכיר מחדש לקוראים את החשיבות המסורתית והעכשווית של צמחים אלה. כל עשב תיבול לא רק מביא תכונות ריפוי ייחודיות לשולחן אלא גם מגלם את היתרונות של שימוש בצמחים זמינים בקלות לשמירה על רווחה.

למאמר המלא >>
בית יוקרתי
בלוג
עיצוב פנים מינימליסטי בבתים יוקרתיים

הקסם של עיצוב פנים מינימליסטי טמון בסגנון המתוחכם והשלו שלו ובדגש על פונקציונליות חיונית, מה שהפך אותו לבחירה מועדפת לבתים יוקרתיים. פילוסופיית עיצוב זו, המבוססת על העיקרון של "פחות הוא יותר", מדגישה את החשיבות של מרחב, אור וצורה. על ידי הסרת המיותר, עיצוב מינימליסטי שואף ליצור פנים הרמוניים המציעים מפלט מהעולם העמוס. זהו סגנון החוגג את הטוהר של קווים חלקים, חומרים מעודנים ולוח צבעים המרגיע את החושים. מאמר זה בוחן את הכוח המהפך של עיצוב מינימליסטי בהקשר של מגורים מפוארים, ומציג כיצד, באמצעות סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים, יוקרה ופשטות יכולים לדור בכפיפה אחת כדי ליצור חללים שהם גם מרהיבים מבחינה ויזואלית וגם מרגיעים את הנשמה.

למאמר המלא >>
בלוג
שליטה באבזור תעשייתי: עצות מומחים לבטיחות ויעילות מיטביים

פרזולים הם כלים חיוניים המשמשים לחיבור ולקיבוע של חומרים שונים. השימוש הנכון והבטיחותי בפרזולים דורש הבנה וכישורים מסוימים כדי להבטיח את תקינות העבודה ואת בטיחות המבצעים. ראשית, חשוב לוודא שהפירזול מתאים לסוג החומר איתו אתם עובדים, כדי למנוע נזק או חולשה במבנה. שנית, תמיד יש להשתמש בציוד הגנה אישי כדי למנוע פציעות. כמו כן, חשוב לבדוק את מצב הפרזולים לפני שימוש כדי לוודא שהם במצב תקין ולא פגומים. לבסוף, הקפדה על תהליכי עבודה מוגדרים ושימוש בטכניקות נכונות יכולים להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת בטיחות כל המעורבים.

למאמר המלא >>