עידו עוז מנכ"ל חכם משכנתאות מייעץ לרוכשי הדירות: התייעצו עם מומחים לפני לקיחת המשכנתא

עידו עוז מנכ"ל חברת חכם משכנתאות מסביר במאמר שלפניכם לרוכשי הדירות – בעולם המשכנתאות חשוב שיהיה לכם כל הידע המקדים בנושא והייצוג ההולם ביותר מול הבנקים והגופים המלווים כדי לקבל את העסקה המשתלמת ביותר. לפניכם כל הפרטים

מהו התפקיד של יועץ משכנתא?

יועץ משכנתא הוא איש מקצוע מומחה בתחום המשכנתאות שתפקידו הוא לייעץ לכל לקוח באשר לתהליך, להסביר לו את השלבים בדרך וגם לספק לו ייצוג הולם במידת הצורך. בגדול, לכל בנק וגוף מלווה יש יועצי משכנתא משלו שאומנם מציעים שירות ייעוץ בחינם, אך ליועצים כאלו יש אינטרס שחוזה המשכנתא יהיה משתלם יותר לגוף המלווה מאשר לכם. יועץ פרטי שאינו מטעם הגופים הנותנים את ההלוואות כמו עידו עוז מסייע ללקוחות מכל הבנקים לקבל משכנתא כשיש לו רק מטרה אחת מולו – לוודא שהלקוח מקבל את כל מה שמגיע לו בתנאים הטובים ביותר בשבילו.

היתרונות שבקבלת עזרה מיועץ משכנתא

עידו עוז מסביר שקבלת עזרה מיועץ משכנתא יכולה לעזור בכמה תחומים:

  • ייצוג מול הבנקים – היועץ יהיה הנציג המומחה מטעם הלקוחות, והוא זה שיוכל להפעיל שיקול דעת מקצועי ולהחליט אם החוזה תקין, אם יש בו סעיפים שצריך להוסיף, לשנות או להסיר וגם יסביר ללקוחות את כל המידע בזמן אמת
  • שיפור תנאי ההחזר – אחת מהיכולות של יועץ המשכנתא היא להתמקח עם הבנק או עם הגוף המלווה כדי לשפר את התנאים בשבילכם. התוצאה היא קבלת חוזה בעל סעיפים המיטיבים עימכם כדי שהתהליך יעבור בצורה חלקה וטובה 
  • ליווי לאורך כל התהליך – היועץ המקצועי יעמוד לשירותכם בכל עת, מהפגישה הראשונה שלכם ועד לרגע קבלת המפתחות של הבית החדש
  • השוואה בין הגופים הפיננסיים – לא בטוחים אם הבנק שלכם מציע את התנאים הטובים ביותר? כאן יועץ המשכנתא יכול לערוך סקר שוק בשמכם ולהציג לפניכם את כל האפשרויות הקיימות בשוק לקבלת משכנתא. עידו עוז מסביר שהיועץ גם ימליץ לכם כיצד לפעול בהמשך הדרך כדי לבחור בתוכנית הטובה ביותר

עידו עוז מסביר שמחירי השירותים השונים שיועץ המשכנתא יציע לכם יכולים להצטבר לכמה אלפי שקלים, אך אם מביטים על כל התהליך מתחילתו ועד סופו, אפשר להבין שהשירות המקצועי הזה יכול לחסוך לכם כמה אלפי שקלים טובים בדרך לרכישת בית החלומות שלכם.

ייעוץ גם למסורבי משכנתא

נתקלתם בסירוב מהבנק לקבלת משכנתא? אל דאגה, הדרך עוד לא הסתיימה. בזכות הידע הנרחב של היועץ הוא יוכל לבדוק באופן פרטני את מצבכם ולהציע כמה אפשרויות לשיפור המצב. לפעמים הפתרון הוא לפנות לבנק אחר (ואת זה היועץ יכול לעשות בשבילכם), או לבקש מהבנק הנוכחי סכום כסף קטן יותר. עידו עוז מסביר שיש מצבים שבהם הפתרון הוא לצבור הון עצמי כמה שיותר גדול כדי לקבל משכנתא, וכאן ייתכן שתתבקשו לבקש הלוואות מחברים ומשפחה, שהם בבירור נותני הלוואות סלחניים יותר. מגוון הפתרונות הוא רחב ומשתנה לפי המצב האישי של כל מסורב, ולכן אם הבנק סירב לתת לכם משכנתא במצב הנוכחי – אל תאמרו נואש, ופנו בהקדם לייעוץ של מומחים בתחום.

סיכום

קבלת משכנתא מהבנק היא לא עניין של מה בכך, אלא סוגיה בירוקרטית הדורשת ידע רב וגם קצת ניסיון בתחום. עידו עוז מנכ"ל חכם משכנתאות ממליץ להיעזר בשירותים ובידע של יועץ משכנתאות מקצועי שאינו מטעם הבנק, כדי שהוא יפעל למען האינטרסים שלכם ויעזור לכם להשיג את העסקה המשתלמת ביותר כדי לרכוש בית בישראל.

 

תוכן עניינים
רוצים לפרסם כתבה באתר?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

TV
בלוג
מתקין טלוויזיה בגבעת ברנר: כל מה שצריך לדעת

בכל הנוגע להתקנת טלוויזיה בבית בגבעת ברנר, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת מתקין טלוויזיה מקצועי בעל הניסיון והמומחיות לבצע את העבודה כמו שצריך. חפש מתקין בעל מוניטין שמכיר את פריסת הבית שלך ויכול להמליץ על המיקום הטוב ביותר עבור הטלוויזיה שלך.

למאמר המלא >>
עבודה בהייטק
בלוג
מדוע הייטק הוא עתיד התעסוקה? – 7 תשובות פרצלניות

עבודה בהייטק מספקת את ההזדמנות להיות בחזית החדשנות והיצירתיות. בתעשייה המהירה הזו, העובדים מאותגרים כל הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולהציע פתרונות חדשים לבעיות מורכבות. סביבה זו מטפחת תרבות של חדשנות שיכולה להיות מתגמלת להפליא עבור אלה המשגשגים ביצירתיות.

למאמר המלא >>