ויזה – מדוע משתלם לקחת כרטיס אשראי של ויזה?

ישנן חברות אשר נחשבות מותג חשוב ומשמעותי בתחום שלהן. חברות שאנחנו יכולים להרגיש בטוחים לעבוד איתן ולדעת שנקבל אצלן את השירות הטוב, את המוצרים הטובים ביותר, ואם נבחר לעבוד איתן אז נוכל לישון טוב בלילה בידיעה שאנחנו בידיים טובות.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא חברת ויזה המספקת כרטיסי אשראי ומגוון רחב של שירותים ללקוחות הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי. כידוע, מדובר על חברת אשראי גדולה אשר פעילה בשוק הישראלי כבר לא מעט שנים, לקוחות בנקים רבים יכולים לעבוד איתה והם נהנים מכרטיסי אשראי מסוגים שונים בתנאים הטובים ביותר.

חברת ויזה מציעה לנו מגוון רחב של כרטיסי אשראי מסוגים שונים, אשר יכולים להתאים לצרכים שלנו, בין אם זה מבחינת עלויות (עלות החזקת כרטיס, עמלות, ריביות על עסקאות קרדיט ועוד), ובין אם זה מבחינת הטבות שכל אחד מהכרטיסים מספק לנו, על פי הבחירה שלנו. החברה מציעה קטלוג עשיר של כרטיסי אשראי שכל אחד מהם מציע תנאים אטרקטיביים שונים, בין אם מדובר על הטבות בנושא של הזמנת טיסות ומלונות בחו"ל ובין אם זה בהקשרים אחרים.

איך אנחנו בוחרים כרטיס אשראי של ויזה?

במידה והחלטנו להזמין כרטיס אשראי ויזה, אזי שעלינו לדעת מה החברה מציעה לנו, קרי מה קטלוג החברה כולל וכיצד אנחנו יכולים לבחור את הכרטיס הרלוונטי והמשתלם ביותר עבורנו.

אנחנו יכולים לעשות את הבחירה על פי בחינה מדוקדקת של קטלוג החברה, בשביל לראות אילו כרטיסים היא מציעה ומה התנאים וההטבות שכל כרטיס מספק לנו, או שאנחנו יכולים לחפש ספציפית כרטיס מסוים שיכול להתאים לנו. זה נכון גם בכל מה שקשור לשימוש פרטי וגם בכל מה שקשור לשימוש עסקי ומסחרי.

חשוב להדגיש, בתי עסק ואנשי עסקים אשר מבצעים עסקאות רבות ובסכומים גדולים, יכולים כמובן למצוא כרטיסי אשראי שיתאימו לצרכים שלהם באופן הרבה יותר מותאם וייתכן שהם גם יוכלו לקבל הטבות שלקוחות אחרים לא יקבלו, בזכות העובדה שהעסקאות שלהם הן הרבה יותר משמעותיות מבחינת תדירות והגודל שלהן.

למה משתלם להחזיק כרטיס אשראי ויזה?

ישנן מספר סיבות מדוע כרטיס אשראי ויזה הוא משתלם עבורנו בהיבט הפרטי והעסקי.

ראשית, מדובר על חברה גדולה, משמעותית, ועל כן אנחנו יכולים להיות בטוחים שאם נעבוד עם החברה נהנה מגב כלכלי חזק בכל היבט שהוא. זה נכון לגבי החזקה ושימוש בכרטיס אשראי וזה נכון לגבי היבטים אחרים.

שנית, מעצם העובדה שהחברה מציעה לנו קטלוג עשיר של כרטיסים, אזי שאנחנו יכולים להיות בטוחים שנמצא בו את הכרטיס הרלוונטי עבורנו בתנאים טובים. המבחר הוא גדול ולכן יש יותר סיכוי שנהנה מכרטיס שיתאים לצרכים שלנו.

שלישית, מעבר לכרטיס אשראי, החברה מספקת לנו עוד מגוון רחב של שירותים, הטבות והנחות מעצם זה שאנחנו לקוחות החברה.

 

תוכן עניינים
רוצים לפרסם כתבה באתר?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

TV
בלוג
מתקין טלוויזיה בגבעת ברנר: כל מה שצריך לדעת

בכל הנוגע להתקנת טלוויזיה בבית בגבעת ברנר, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת מתקין טלוויזיה מקצועי בעל הניסיון והמומחיות לבצע את העבודה כמו שצריך. חפש מתקין בעל מוניטין שמכיר את פריסת הבית שלך ויכול להמליץ על המיקום הטוב ביותר עבור הטלוויזיה שלך.

למאמר המלא >>
עבודה בהייטק
בלוג
מדוע הייטק הוא עתיד התעסוקה? – 7 תשובות פרצלניות

עבודה בהייטק מספקת את ההזדמנות להיות בחזית החדשנות והיצירתיות. בתעשייה המהירה הזו, העובדים מאותגרים כל הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולהציע פתרונות חדשים לבעיות מורכבות. סביבה זו מטפחת תרבות של חדשנות שיכולה להיות מתגמלת להפליא עבור אלה המשגשגים ביצירתיות.

למאמר המלא >>