תנו לקורונה להציל לכם את הזוגיות

Red heart and Love Valentines day on white bokeh background.

למרות שבשטח אנשים רבים מדווחים שהשהות המשותפת יחד במסגרת מגיפת הקורונה בין אם במסגרת הסגר ועל אחת כמה וכמה במסגרת הבידוד,  פוגעת באופן אקוטי בזוגיות, זוהי אינה גזירה משמים. הנוכחות יחד לאורך זמן נראה כי לא עושה טוב לרוב הזוגות, בלשון המעטה, אבל לסיפור הזה יכולים להיות כמה התרחויות וחיזוק הקשר האינטימי, ואפילו הזכות להתאהב מחדש גם הם מנת חלקם של הזוג שמצא את עצמו לפתע עם שפע של זמן ביחד. אז איך עושים את זה אתם שואלים? הנה המדריך המלא להצלת היחסים שלכם:

 

  1. כאילו אני לא פה: לוקח זמן להתרגל ולהסתגל לכך, ויעידו על זה אנשים שעובדים מהבית בשגרת חייהם הרגילה, אבל צריך להתמקד, כמו שהיה כשלמדנו למבחנים בלימודים. להחליט שבשעות העבודה או בשעות המוגדרות, האדם כאילו לא בבית. גם אם הוא כן, בין אם הוא בחדר עבודה ובין אם פינת העבודה שלו בחלל המשותף. כשלומדים לכבד את זה, וזה מגיע, רק נדרשת סבלנות, נוצר מרחב, גם בעת שהות משותפת.
  2. זמן למיניות: בדיוק כפי שאנו נדרשים ללמוד איך לייצר תחושת נפרדות בתוך חלל אחד ובזמן של שהות משותפת, ובדיוק כפי שכולנו למדנו שיש לפנות  זמן לזוגיות, עלינ ללמווד גםכיצד לייצר זמן בריא ופורה למיניות גרידא. נכון שמיניות היא גם חלק מזוגיות טובה, אבל לפעמים מיניות גם עומדת בפני עצמה, מלאה בדחפים מודחקים, פנטזיות ועולם שלם של גוונים אפורים שיהיה עונג אמיתי לחקור ולתת לו אור ולגיטימציה. שילוב של אביזרי מין במיטה, דילדו או ויברטור, גגים ואזיקים, קצפת ושוט, בקיצור, תנו לעצמכם להתפרע. אתם תודו לעצמכם אחר כך.
  3. חלוקת זמן ומטלות: ככל שתטפחו עולם אישי שופע יותר, כך המפגש יהיה מעניין ומרגש יותר. הקפידו על חלוקת המטלות בבית וחלוקת הזמן, כך שיתאפשר שיתוף פעולה שישמר את הכבוד ההדדי ויובטח זמן מוגן שמיועד כולו לתחביבים לעולמו האישי של הפרט. הוסיפו קצת פלפל ותעשו טבלת פרסים ועונשים סקסיים למצטיינים והחורגים.
  4. תנשמו. זה נכון שככל שתגדל כמות האורגזמות כך הנשימות תהיינה עמוקות ומספקות יותר ובכל מקרה התמלאו בסבלנות. כל הסבלנות שמעולם לא הפגנתם.

מיניות בריאה מבוססת על חקירה, תרגול והתמסרות לפעילות מינית תדירה עם העצמי ועם פרטנר אחד או יותר. פעילות מינית מאוזנת בריאה מאד לגוף וגם לנפש והיא מהווה מדיטציה לכל דבר ועניין, אז לפני שאתם מפרקים את החבילה, כנסו לאתר האינטרנט של חנות סקס טובה, פנקו עצמכם באביזרים המדהימים שיש כיום והעשירו את החיים שלכם במקום לפרק אותם.

 

עוד חשוב לזכור שהמח האנושי אינו מסוגל לחשוב על שני דברים בו זמנית, לכן ככל שתהיו עסוקים בדבר אחד לא תוכלו להתעסק בדבר אחר, ומטבע בדברים, ככל שתהיו מוקדשים לעונג המיני, המוטיבציה לריב תלך ותעלם.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה