על הגובה: הכל על עבודות אינסטלציה בסנפלינג

צילום:freepik

גרים בבניין גבוה או במגדל גורד שחקים? סובלים מתקלות אינסטלציה חוזרות ונשנות? אולי זה הזמן לשקול תיקוני אינסטלציה מקצועיים באמצעות המרכז לעבודות סנפלינג.

במאמר הבא נסביר למה חשוב לבצע עבודות אינסטלציה בגובה, אילו עבודות ניתן לבצע וגם, איך בכלל מתקנים תקלות אינסטלציה בגובה? כל התשובות.

למה חשוב לבצע עבודות אינסטלציה בגובה?

אין ספק שבעידן המודרני של מגדילם גורדי שחקים, עבודת התחזוקה שלהם הפכה למורכבת ומאתגרת מאד. בין אם מדובר בעבודות איטום, ניקוי חלונות ואפילו עבודות אינסטלציה.

אז בכל הקשור לניקוי חלונות בגובה, החשיבות היא אמנם גבוהה אך במידה ותבחרו לא לבצע אותה הבניין שלכם פשוט פחות ינצנץ.

אך כל עוד מדובר בעבודות אינסטלציה, יש חשיבות מכרעת למהירות מה מאתרים ומתקלים את התקלות, אחרת אתם יכולים להיכנס לצרות צרורות שקשורות ברטיבות, נזקים למערכת החשמל ואף סכנות בטיחותיות.אחת החברות המובילות בתחום היא המרכז לעבודות סנפלינג.

אלה עבודות האינסטלציה בגובה

כמו כל בניין, גם בניינים גדולים מוקפים במערכות אינסטלציה שונות, כמו צנרות מים, ניקוז ועוד. כמו כל מערכת אחרת ובשל עייפות החומר, עלולות להתרחש נזילות וסתימות שדורשות איתור וטיפול מהירים.

בחלק מהמקרים כמובן שמדובר בתחזוקה שוטפת שמצריכה בדיקה מקיפה של המערכות השונות, כמו משאבות לחץ מים, מאגרי מים ועוד. גם את העבודות השוטפות אסור להזניח, שכן הזנחה שלהן עלולה לגרום לתקלות חוזרות ונשנות.

אחת העבודות הנפוצות בתחום אינסטלציה בסנפלינג היא תיקון או החלפה של מרזבים, ברוב המקרים מדובר במרזבים גבוהים וסמויים שנמצאים מאחורי קירות הבניין. אז בין אם המרזב דורש תיקון או החלפה של מקט, האינסטלטור יצטרך לגלוש בסנפלינג במורד הבניין, על מנת לאתר את התקלה ולתקן אותה.

עבודות אינסטלציה נפוצות נוספות בגובה הן בדרך כלל החלפה של צנרת מים סמויה, כאשר על בעל המקצוע לאתר את מוקד הנזילה ולתקן אותו. מדובר בעבודה שדורשת אבחון מקיף של התקלה, לעיתים גם חציבה בקיר והחלפת מקטעים של צנרות.

בכל אופן, חברות מקצועיות שמציעות שירות של עבודה בגובה, כמו המרכז לעבודות סנפלינג, יוכלו לספק עבורכם את בעלי המקצוע האמינים והמקצועיים שיוכלו לאתר כל תקלה ולתקן אותה.

כך מבצעים עבודות אינסטלציה בגובה

יש מגוון שיטות בהן ניתן לתקן תקלות אינסטלציה בגובה, בין השאר באמצעות במת הרמה או מנוף שתפקידו לשאת את בעל המקצוע ולספק לו גישה לנקודה הספציפית בה יש את התקלה.

אולם, השיטה הנפוצה ביותר כיום היא כאמור באמצעות סנפלינג. מדובר בשיטה המתקדמת והיעילה ביותר, כזו שתאפשר לבעל המקצוע לאתר במהירות את מקור התקלה ולתקן אותו.

בניגוד לשיטות האחרות שציינו, באמצעות הסנפלינג לבעל המקצוע תהיה נגישות מלאה לכל המקומות, גם למקומות בעלי נגישות מרכבת. בנוסף, מדובר בשיטה בטוחה מאד, שכן בעל המקצוע מחובר ברתמה שמאובטחת באמצעות מנגנון הגנה למניעת נפילה מגובה.

לפרטים היכנסו לאתר המרכז לעבודות סנפלינג – https://ab-gvahim.co.il/

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה