פרקטים

סוגי פרקטים

במהלך התקדמות הזמן אנו עדים לפתרונות לבעיות יומיומיות בחיים בתחום החיים גם כשזה מגיע אפילו לאיכות הייצור של פרקטים. סול פרקטים היא המילה האחרונה בתחום ואצלנו ניתן לכם את מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט. אצלנו כאן סול פרקטים אנשי השירות והמכירה המנוסים והמקצועיים יסבירו לכם מהתחלה עד הסוף ויעזרו לכם להתאים את סוג הפרקט לאותו הצורך שלכם.

בגאון הפרקטים ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים ודגמים החל מפרקט עץ טבעי, פרקט שעם פרקט למינציה ועוד מגוון נוסף של דגמים.

הרכבה ושירות

 הרכבה של פרקטים ניתנת לביצוע לא רק בבתים פרטיים אלא גם למקומות ציבוריים כמו מסעדות או בנייני עסקים שמעוניינים בעיצוב המראה למקום, יש צורך לקחת בחשבון את איכות המרכיבים של הפרקט והתאמתו למשטח כי בסופו של דבר מדובר במטרה שנועדה לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות. גאון הפרקטים יספקו לכם פריטים נושאי תו תקן מאושר בבדיקות המחמירות ביותר שעברו הפרקטים לבחינת איכות החומר ולחץ כדי שיישארו אמידים בכל תצורה, וכך מבחינת בטיחות ישנה אחריות מצדנו להתחייב לעניין זה

ניקוי שטיחים יסודי להשלמת התמונה

להשלמת העיצוב והתמונה המלאה לאחר הרכבת הפרקטים בביתכם או בעסק, תוכלו ליהנות מהצעה מיוחדת ונדירה של ניקוי שטיחים יסודי. מדובר בהברקה והחזרת חיים לשטיח שנמצא על הפרקט שבחרתם. ניתן לעשות זאת אצלכם או אצלנו ונחזיר לכם אותו כך שלא תזהו אותו מרוב ניצוץ וברק שיהיה לו. מדובר על מעבר לשואב אבק או ספריי זול כלשהו שנותן תחושה של נקי לכמה ימים, אלא על חידוש המראה כך שניקוי שטיחים יסודי יטפל בכל כתם שאבד הסיכוי לטפל בו. לאחר ניקוי שטיחים יסודי שלנו תפחת ברמה גבוהה הנושא של חיידקים ופטריות או עובש מהשטיחים שלכם. מדובר על ניקוי שטיחים יסודי של כל סוגי השטיחים, שטיח טורקי או שטיח שאגי, שטיחים סיניים או משי, כולל שטיח פרסי. ניקוי אמין ומהיר ישלים את התמונה ביחד עם פרקט מהמם של סול פרקטים אז צרו קשר עכשיו למחירים מותאמים אישית ולא תצטערו.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה