מקורות שיש גרניט

שיש גרניט נמצא בשנים האחרונות כסוג השיש מהמבוקשים יותר משאר סוגי השיש האחרים. מדובר בעצם בסוג אבן טבעית לגמרי שנחצבה מאדמה מאוד עמוקה מה שמוסיף לה את יתרונות הצבעים והמרקמים השונים, כמו כן עצם העובדה שבעומק כזה מאדמה האבן נוצרת גם בתהליכים תת קרקעיים כמו תהליכים וולקניים מוסיפים לה את החוזק ואת שכבת ההגנה הייחודית יותר משאר סוגי האבנים. יתרונות נוספים הם הקשיחות של החומר ועמידותו לאורך שנים רבות והיופי הייחודי והמרהיב של מראה השיש גרניט. זוהי אבן שעמידה בטמפרטורות גבוהות של חום מעצם העובדה שהיא נוצרה בכלל בחום, וגם נחשב לחומר דחוס שזה עניין שגורם לו להיות חזק ועמיד. שיש גרניט עמיד לרוב בפני שריטות סכין או כתמים מכיוון שהוא מכיל נקבוביות זעירות שגורמות לו לספוח את הכתמים.

למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו בכתובת https://aven-s.co.il

התאמה ללקוח

 לאחר שמייבאים את לוחות השיש אנשי המקצוע שלנו בוחנים לעומק בצורה קפדנית ובטיחותית ביותר את שיש הגרניט כדי להביא לכם את המוצר הגמור והמושלם עבורכם כדי שתוכלו ליהנות ממנו לשנים ארוכות. שיש זה יכול להתאים לא רק למטבח אלא גם לאזורים אחרים בבית, כי לכל מיקום בבית יש אופי אחר ושימוש שונה וכך תוכלו להתאים אותו לפי צרכיכם. ניתן להתקין שיש גרניט לא רק בבתים פרטיים אלא גם למקומות ציבוריים כמו מסעדות או בנייני עסקים שמעוניינים בעיצוב המראה למקום. בחירה זו נפוצה כבר בהמון מדינות באירופה וזהו כבר סטנדרט למראה וזוהר שתופס את העין ברגע שנכנסים למקום. עוד פרמטר הוא עניין ההובלה והרכבה שכן אצלנו תיהנו מיתרון זה ותוכלו להישאר בראש שקט לכל אורך התהליך כדי שנשאיר לאנשי המקצוע להוביל את השיש גרניט בצורה בטוחה ולהרכיב אותה בצורה מושלמת ומקצועית

מידות וגוונים

שיש מסוג זה מגיע במספר גוונים שונים של צבעים וכמובן שמידות וגדלים הם נושא שאנשי המכירות שלנו ישמחו להעניק לכם ולענות על כל שאלה. אל תתפשרו על מראה יוקרתי, שיש גרניט זאת בחירה שלא תצטערו עליה, לסיכום מדובר באבן ייחודית חזקה ועמידה, אינה מצריכה תחזוקה יותר מידי, ובכך גם תזכו גם לשירות ותמיכה גם לאחר ההתקנה.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה