מצאנו פתרון לכרטיסי הברכה במגירה: כך תכינו אלבום ברכות מקסים

צילום:freepik

עם השנים, מצטברים אצלנו עוד ועוד כרטיסי ברכה יפים ומרגשים שקיבלנו מחברים, בני משפחה ומכרים. חלקנו מוותרים על נוכחותן של הברכות בשלב מסוים, אך חלקנו לא מסוגלים לשחרר אותן ורוצים להשאירם כמזכרת. אך כשהכמות מצטברת ותופסת נפח בלתי הגיוני, תידרשו לפתרון יצירתי יותר, שישאיר את הברכות בשלמותן. הנה הדרך של עדן ברכות ליצור אלבום ברכות יפהפה שמאגד את כולן:

בחירת הספר לצבירת הברכות

בין אם זו החתונה שלך, או שלל ימי ההולדת שחגגת עם קרוביך, בוודאי יש לך המון ברכות מקסימות שמונחות במקום נידח ומעלה אבק. והרי הפתרון לכל זה – אוספים את כל הברכות ויוצרים ספר נהדר, שבו כל עמוד זוכה להתקשט במספר ברכות.

לכל אחד ואחת מכם ישנם הסגנון והטעם האישיים ולכן בחירת האלבום תהיה שלכם בלבד. מומלץ לבחור במחברת מיוחדת עם דפים חלקים, או באלבום תמונות אמיתי אם תרצו שהגודל שלהם יצליח לכסות את כל הברכות בכל סדרי הגודל. כרטיסים מסוימים לעולם יהיו גדולים או בולטים מאחרים ולכן חשוב שתוודאו שהם לא חוצים את השוליים ומחבלים במראה האלבום.

שלב הקישוטים

גם שלב קישוט האלבום הוא שלב אישי מאוד. חלק יקשטו את האלבום במוטיב אחיד ואהוב. אחרים יימשכו דווקא לקולאז'ים המיוחדים וירצו לשלב מספר סגנונות, חומרים או מוטיבים. רצוי להשתמש במדבקות איכותיות, בסרט וואשי טייפ, בחותמות מיוחדות ובכל אלמנט שנראה לכם טוב ונוח לעבודה. אם ישנם מקומות מתאימים שבהם תרצו להוסיף מלל, מומלץ למצוא משפטים יפים באינטרנט שיתאימו לשילוב עם חוויית העיון הסופית.

ספר ברכות ריק לאירועים עתידיים

אם יש לכם אירוע מתקרב ואתם רוצים לשמור עבורו את כל הברכות במקום אחד, כמובן שתוכלו לבצע את אותן הפעולות ולאפשר לאחר מכן לכל האורחים לכתוב לכם ברכה בספר מרוכז שכבר קישטתם ועמלתם עליו מראש.

הדבקת הברכות

כעת נעבור להדבקת הברכות. לשם כך מומלץ להשתמש בדבק 3 שניות שידביק בצורה קלה את גב הברכה לדף ויאפשר בעת הצפייה בדף לפתוח את הברכה ולקרוא אותה. וודאו שיש די מקום לפתיחת הברכה ושהיא איננה "מתנגשת" עם כריכה של ברכה אחרת. לאחר שכל הברכות הודבקו, מומלץ למצוא חורים ריקים או שטחים בלתי מנוצלים ולהוסיף להם כיתוב, קישוט או אלמנט כלשהו.

זהו, אלבום הברכות המקסים שלכם מוכן ויוכל לנוח במגירה עד שתרצו לעיין בו. התוצאה המתקבלת היא של אלבום אישי מאוד, עוטף ומעלה חיוך, שיאפשר לכם לצפות בכל זמן בברכות שאיחלו לכם בדרך יפה ונעימה, לבדוק מה התגשם כבר ומה עוד מחכה לכם מעבר לפינה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה