מענה אנושי לעסקים היתרונות המרכזיים לעסק שלך

צילום freepik

התסכול הרב שחשים אנשים כשהם מתקשרים לקבל שירות לקוחות או עזרה ממשית מעסק או גוף כלשהו מוכר וידוע והוא נובע מהיעדר שירות מענה אנושי. המרכזייה האוטומטית האינסופית היא הפתרון הגרוע ביותר לעסקים שלא רוצים לאבד לקוחות והיא הכרחית רק בגופים גדולים שבהם חובה לנתב את השיחה רק באופן כללי לכמה שירותים ולא יותר מזה. כשהלקוח או האזרח שפונה לקבל עזרה מבין שהוא לא יכול לקבל מענה מספק מאדם שבאמת מקשיב לו התגובה הקשה היא תלונה לרשות הציבורית או גרוע מזה – נטישת הלקוח למתחרים.

למה לבחור במענה אנושי?

הסיבה העיקרית שבגללה מענה אנושי לעסקים היא הכי כדאית היא התחושה שיש ללקוחות כתובת ולכן החשדנות מתפוגגת ויש יותר נכונות לעשות אתכם עסקים. במילים אחרות, גם אם קנו מכם בפעם הראשונה כל ניסיון התחמקות ממענה אנושי עלול לגרום ללקוחות לברוח למתחרים שיש להם תודעה שירותית והם זמינים בשעות העבודה ללקוחות שלהם. זה חשוב יותר גם כשיש מוצרים ושירותים שבהם נחוצה עזרה גם מעבר לשעות העבודה.

שירות מענה לעסקים הוא חיוני

עסקים רבים אינם יכולים להסתפק באפשרויות המוגבלות של מענה דיגיטלי או ממוחשב. עם כל הרצון הטוב יש לא מעט בעיות ותרחישים שאי אפשר לתת להם ניסוח נכון. הצ'טים והטלפונים הם הדרך הטובה ביותר לתת ללקוחות להסביר מה נחוץ להם. זה נכון במיוחד כשיש כל כך הרב האפשרויות למתן הסברים היכן בדיוק קרתה תקלה ומהי הבעיה. זה חשוב במיוחד למי שיכול לפתור את הבעיה רק במענה קצר ולא רוצה לבזבז זמן המתנה למוקדנים שיחזרו אליו רק אם המענה האוטומטי לא מצליח לאתר את הבעיה שלו.

קביעת פגישות ותיאומים

במקרים רבים אחרים כל מה שנחוץ הוא לתאם או לקבוע פגישה או פעולה אחרת, וזה בלתי אפשרי כאשר יש רק אפשרות מענה אוטומטי. שירות מענה אנושי הוא חיוני במקרים כאלה גם לצורך קבלת שינויים ואישורם בוודאות וכשהלקוח אינו בטוח שהבקשה שלו נקלטה במענה האוטומטי או כאשר יש תקלה או כשהוא לא מקבל אישור לכך. זה תמיד טוב לדעת שיש מישהו בצד השני שעונה ומבין על מה דיברנו ויכול להעביר את הבקשה שלנו ליעדה.

התאמה טובה יותר לצרכים של העסק

לכל עסק יש צרכים ודרישות משלו. עורכי דין זקוקים לשירות מענה אנושי לעורכי דין גם לצורך קבלת עזרה בשעות לא מקובלות כי המשטרה, למשל, פעילה גם בלילות או כאשר קורה משהו דחוף. זה נכון גם למרפאות מסוימות ועוד. כל עסק מקבל את המתווה של התרחישים והאפשרויות שעומדים בפניו לקבל שירות מענה טלפוני לעסקים שלא יבריח את הלקוחות ויגרום להם לתת אמון במותג או בעסק ולא לנטוש אותו. זה גם מונע הפסדים משום שלא היה מי שיקבל תלונה מסוימת או דרישה שבגללה יכולתם להפסיד כסף בעסקה או בתביעה ולכן זה חשוב לא פחות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה