למה לא כדאי להתפשר על איכות הגריינדר שלכם?

צילום:freepik

בתחום הקנאביס, כל אביזר מחולל השפעה כלשהי על חוויית הצריכה ולכן גם אביזרי עישון בסיסיים מסוגלים להפיק תחושה, חוויה ונוחות טובים בהרבה ולעשות עבורכם את כל ההבדל. אחד המוצרים האלו הוא הגריינדר – ההמצאה השימושית והנוחה ביותר שכל צרכן קנאביס זקוק לה.

מהו הגריינדר?

הגריינדר הוא למעשה מטחנת קנאביס, שמגיעה בעשרות צבעים, גדלים, סוגים ותכונות. המבחר הרב מבלבל גם את הוותיקים והמנוסים ביותר, אבל כולם יסכימו שאיכות הגריינדר תקבע את איכות הקססה וגם אם מדובר בדגם ירוד, הוא יהיה הרבה יותר יעיל לשלב ההכנה מאשר הנייר והמספריים המרגיזים.

משמעותו של גריינדר טוב באמת

גריינדר איכותי מבצע טחינה עד לרמה יעילה מאוד, תוך שהוא מבצע חיסכון מסוים בחומר. חיסכון זה מתבטא כמובן בכמות הפרחים שתישאר אצלכם בכיס, אבל גם אם כבר קוססתם את כל הכמות היא תאריך חיים ותספק גם בשלב מאוחר יותר חווית עישון טובה והרבה יותר נעימה לגרון. בנוסף, טחינת הקנאביס גורמת להגדלת שטחו של הפרח ולכן תורמת מאוד להצתה חלקה ואחידה בסופו של דבר.

רובם המוחלט של הגריינדרים מגיעים עם תחתית לאיסוף השרף (ה"קיף" או ה"אבקנים") שמצטבר מהגריסות הקודמות שבוצעו. הקיף עצמו יעיל לשימוש משום שניתן להפיק ממנו שמן, לדחוס אותו, לבשל איתו וגם להוסיף אותו לקססה הנוכחית כדי להעניק לג'וינט חוויה, ארומה וטעם עשירים יותר.

מטחנה טובה לגריסת קנאביס צריכה להיות הרגל אצל כל אחד מצרכני וצרכניות הקנאביס. כי אחרי הכל, להוציא המון כסף על זן איכותי ועשיר מאוד בחוויית הטעם ואז לטחון אותו עם גריינדר סביר בלבד ירגיש בסיסי מאוד בתחושה ובחוויה. שזה כמו לקנות נתח בשר איכותי ויוקרתי ולחתוך אותו עם סכין באיכות ירודה מידי, שלא תתאים לאופן החיתוך והפריסה.

מה עושה גריינדר איכותי?

בקניית אביזרי עישון כמו הגריינדר, מומלץ להתייחס לכמה שיקולים מרכזיים שיפיקו תוצאה איכותית ויעזרו לכם לוודא שהמוצר טוב.

שימוש קל ופשוט – הדרישה הבסיסית ביותר היא שהטחינה תהיה קלה ונטולת מאמץ. זו למעשה התכונה הבסיסית שנדרשת מכל גריינדר, כך שאם הרגשתם שאתם מתאמצים או שהקססה לא נטחנת לשביעות רצונכם, דעו שמדובר במוצר בעייתי.

טיב השיניים – הסתכלו על גודל השיניים של הגריינדר, על הפיזור השווה שלהן ועל כמות השיניים. מוצר טוב מכיל בערך 50 שיניים ומפיק טחינה דקה, אחידה וממצה, מבלי לפגוע בניחוח והטעם הטבעיים. השיניים מגיעות לרוב בצורת פס ישר, ריבוע או יהלום, כאשר היהלום נחשב לאידיאלי מכולם.

החורים – חורי הגריינדר נמצאים בין השיניים והם שמאפשרים לאסוף את הקנאביס שנותר מתחת. מומלץ לבחור במכשיר עם חורים עגולים ולא כאלו שצורתם אליפטית או מעוינת, מה שיגרום לירידה של גושי פרחים שלא קוססו ולפגוע בשריפה האחידה של החומר.

מגנט הסגירה – גם הוא חשוב הן למכסה והן לגריינדר עצמו, כדי למנוע פתיחה ופיזור לא רצוניים בתוך התיק כשנושאים ממקום למקום את הגריינדר.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה