כמה עולה חומצה היאלורונית?

צילום:freepik

מרגע שהתגלתה החומצה ההיאלורונית על ידי מדענים היא משמשת מעין שיקוי נעורים של הקוסמטיקאים כדי להחזיר גמישות ונעורים לעור, בעיקר לעור הפנים. זוהי חומצה שהגוף מייצר באופן טבעי והיא אחראית לתקשורת ולחיבור בין רקמות תאי העור וככל שאנחנו מתבגרים היא מידלדלת ומתמעטת בגוף. הדרך הטובה ביותר לחדש ולקבל אותה היא על ידי הזרקות נקודתיות במקומות שבהם צריך למלא מחדש, למתוח מעט את הפנים ולהחזיר חיות.

מה צריך לדעת על חומצה היאלורונית?

מלבד העובדה שהיא מוזרקת לגוף יש לחזור עליה בכל תקופה וזה משתנה מאדם לאדם. הסיבה היא שמדובר בחומר טבעי שנספג עם הזמן בגוף בתהליך טבעי ורצוי, ולכן יש לחדש אותו מדי כמה זמן לקבלת תוצאות מיטביות ולשמירה על המראה. החומצה אינה מזיקה לגוף משום שהיא מיוצרת טבעי, כמובן, אבל יש איכויות שונות ולכן יש כמה מותגים נחשבים שתוכלו למצוא בשוק. מכאן נגזר גם המחיר של החומצה לפי החברה. קליניקות מעדיפות לעבוד רק עם האיכותיות בלבד.

מהו מזרק החומצה ההיאלורונית?

מזרקי חומצה משמשים בעיקר לטיפולים בקליניקה ואינם בשימוש של אנשים רגילים. רק מומחים יכולים להזריק אותם אבל הלקוחות יכולים לרכוש אותם ולהביא אותם לטיפול הבא. חומצה היאלורונית משתנה במחירה ללקוחה לפי הסמיכות והכמות שצריך ממנה. בדרך כלל מוכרים אותה במזרקים שהרופא משתמש בהם לצורך טיפולי אסתטיקה. חומרים אלה נחשבים בטוחים כמובן, אבל ההזרקה נעשית רק על ידי רופא כך שאי אפשר להשתמש בהם בבית. יש להיבדק ולוודא שאין לכם בעיות רפואיות אחרות ורגישויות בעור לפני כן.

כמה עולה חומצה היאלורונית?

מזרק חומצה משתנה מלקוח ללקוח אבל הוא מתחיל לפחות ב-1,500 שקלים למזרק. המחיר הסופי משתנה לפי המיקום ל המזרק והשימוש בו. זה יכול להיות בין כמה מאות שקלים להזרקה לשפתיים ועד מילוי קמטים ביותר מ-3,000 שקלים. הכל לפי הצורך ולפי מצב הלקוחה ועורה. כמובן שגם קצב הספיגה של החומצה בגוף משפיע על המחירים של המזרקים וכמה כאלה תצטרכו בשנה. דבר אחד בטוח, התוצאות היפות מעודדות אנשים להשתמש בזה כדי ליהנות מהמראה המתוח בצורה טבעית.

למידע נוסף היכנסו לאתר.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה