טכנולוגיות הדפסה על קנבס

עד לפני כמה עשורים, הדפסה על קנבס הייתה שמורה לבעלי האמצעים והמעמדות העליונים. אולם בימיני ישנן טכנולוגיות הדפסה על קנבס המעניקות תוצאות מרהיבות, במחירים זולים ושווים לכל נפש. כל חברה העוסקת בתחום נעזרת בטכניקות שונות, וגם ישנם הבדלים מבחינת סוגי הדיו וסוגי הבדים, לכן חשוב לבחון מה בדיוק מציעה החברה ומה המשמעות לגבי תוצאות ההדפסה.

 

הקדמה של טכנולוגיות הדפסה על קנבס

 

קודם כל, כאשר מדברים על טכנולוגיות הדפסה על קנבס חשוב להבין שמתכוונים להדפסה דיגיטלית. כמובן שעל קנבס ניתן להדפיס גם בשיטות אחרות, למשל דפוס משי, אולם כמעט תמיד התמונות שמדפיס הציבור הרחב הוא בשיטה הדיגיטלית. אין בכך לומר, כמובן, שכל אחד יכול פשוט להדפיס על קנבס בביתו. לשם כך יש צורך במדפסת בפורמט רחב שעולה ממון נכבד, וכן צבעים ייעודיים וידע מקצועי.

 

אחד היתרונות הבולטים של הדפסה דיגיטלית הוא שניתן לבצע את ההזמנות אונליין. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את גודל התמונה המבוקש ואת מספר התמונות, את סוג המסגרת ולעיתים גם ניתן לבקש תוספות ואפקטים מיוחדים. כעת רק יש לצרף אל ההזמנה את התמונה שבחרתם מתוך המחשב האישי או הטלפון הנייד שלכם, או מתוך מאגר תמונות שמציעה החברה המדפיסה. מכאן והלאה כבר ידפיסו למענכם את התמונה וישלחו אותה לכל כתובת מבוקשת.

 

סוגים שונים של טכנולוגיות

 

ההדפסה הדיגיטלית משתנה בהתאם לסוג המדפסת, לפי הפרמטרים שמכניסים למכונה וכן לפי סוג הדיו בו משתמשים. כך למשל, ישנה שיטה המכונה הדפסת פיגמנט הנקראת על שם הדיו הפיגמנטי. מדובר בשיטה המביאה לעמידות גבוהה של הצבעים ולמגוון אפשרויות רחב שלהם, דבר המייצר תמונות בעלות נראות מעולה. דוגמא נוספת היא הדפסת אולטרא סגול, אשר מספקת לחברה המדפיסה יתרון בעלויות ההדפסה לאורך זמן. שיטה זו נקראת גם הדפסת הסולבנט, או דיו סולבנטי, המבוסס על צבעים מבוססי שמן. היתרון של שיטה זו יחסית לשיטה הקודמת, הוא שהתמונה יכולה לשרוד יותר זמן בתנאי חוץ, אולם החיסרון הוא בהיותו של הקנבס סד סינתטי וכן בדיוק פחות גבוה של הצבעים יחסית לשיטה הפיגמנטית.

 

מה כדאי לברר?

 

כל חברה בוחרת לעבוד עם טכנולוגיות הדפסה על קנבס בהתאם לשיקוליהן, וגם מציעות עבור הדפסה על קנבס מחיר שונה. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שמדובר בחברה רצינית וותיקה העומדת כבר שנים בתחום ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אמנם יש הבדלים בין בדי קנבס סינתטיים לכותנה, בין שיטה סולבנטית ופיגמנטית, אולם בשורה התחתונה מה שקובע הוא הרמה המקצועית של החברה. במידה שהתמונה אמורה להיתלות בתנאי חוץ, כדאי לציין זאת בהזמנה, ובכל מקרה אם יש לכם שאלות פנו אל הצוות המקצועי לקבלת סיוע.

 

https://pic.co.il/

 

תוכן עניינים
רוצים לפרסם כתבה באתר?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

צמחי מרפא
בלוג
צמחי מרפא נפוצים בכל בית

בעולם בו התלות בתרופות סינתטיות נפוצה, החשיבות של צמחי מרפא בחיי היומיום שלנו לעתים קרובות אינה זוכה לתשומת לב. מאמר זה שופך אור על התפקיד החיוני שתרופות טבעיות אלו ממלאות בקידום בריאות ורווחה ממש בבתים שלנו. באמצעות חקירה של חמישה עשבי תיבול נפוצים – אלוורה, קמומיל, נענע, בזיליקום וכורכום – מאמר זה שואף להכיר מחדש לקוראים את החשיבות המסורתית והעכשווית של צמחים אלה. כל עשב תיבול לא רק מביא תכונות ריפוי ייחודיות לשולחן אלא גם מגלם את היתרונות של שימוש בצמחים זמינים בקלות לשמירה על רווחה.

למאמר המלא >>
בית יוקרתי
בלוג
עיצוב פנים מינימליסטי בבתים יוקרתיים

הקסם של עיצוב פנים מינימליסטי טמון בסגנון המתוחכם והשלו שלו ובדגש על פונקציונליות חיונית, מה שהפך אותו לבחירה מועדפת לבתים יוקרתיים. פילוסופיית עיצוב זו, המבוססת על העיקרון של "פחות הוא יותר", מדגישה את החשיבות של מרחב, אור וצורה. על ידי הסרת המיותר, עיצוב מינימליסטי שואף ליצור פנים הרמוניים המציעים מפלט מהעולם העמוס. זהו סגנון החוגג את הטוהר של קווים חלקים, חומרים מעודנים ולוח צבעים המרגיע את החושים. מאמר זה בוחן את הכוח המהפך של עיצוב מינימליסטי בהקשר של מגורים מפוארים, ומציג כיצד, באמצעות סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים, יוקרה ופשטות יכולים לדור בכפיפה אחת כדי ליצור חללים שהם גם מרהיבים מבחינה ויזואלית וגם מרגיעים את הנשמה.

למאמר המלא >>
בלוג
שליטה באבזור תעשייתי: עצות מומחים לבטיחות ויעילות מיטביים

פרזולים הם כלים חיוניים המשמשים לחיבור ולקיבוע של חומרים שונים. השימוש הנכון והבטיחותי בפרזולים דורש הבנה וכישורים מסוימים כדי להבטיח את תקינות העבודה ואת בטיחות המבצעים. ראשית, חשוב לוודא שהפירזול מתאים לסוג החומר איתו אתם עובדים, כדי למנוע נזק או חולשה במבנה. שנית, תמיד יש להשתמש בציוד הגנה אישי כדי למנוע פציעות. כמו כן, חשוב לבדוק את מצב הפרזולים לפני שימוש כדי לוודא שהם במצב תקין ולא פגומים. לבסוף, הקפדה על תהליכי עבודה מוגדרים ושימוש בטכניקות נכונות יכולים להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת בטיחות כל המעורבים.

למאמר המלא >>