השכרת קראוון

צילום:freepik

תרבות התיירות בישראל היא תרבות שמתבססת בעיקר על נופש בבתי מלון, צימרים ומעט קמפינג באזורים מאוד ספציפיים כמו הכנרת ומספר חופים לאורך הים התיכון. אלא שבשנים האחרונות ניתן לזהות מגמה חדשה של משפחות השוכרות קרוואן נגרר ויוצאות לטיול ברחבי הארץ או פשוט מתמקמות באזורי קמפינג מרכזיים. התפתחות מגמה זו של השכרת קראוון היא בלתי נמנעת ויש לה את כל ההצדקה, מה שמעורר פליאה על כך שהמגמה הזאת כל כך חדשה בישראל ולא התפתחה עוד בעבר.

 

אילו סוגי קרוואנים תוכלו לשכור לצורך טיול בארץ ישראל?

ברובם המכריע של המקרים, השכרת קראוון משמעה השכרה של קרוואן נגרר אותו מצמידים באמצעות וו גרירה אל רכב פרטי, כך שניתן לנוע איתו בכל רחבי הארץ עם הרכב הפרטי. לחילופין, ישנה אופציה של מוטור הום, קרי קרוואן שהוא גם הרכב שמניע אותו. במקרה כזה, אתם שוכרים לא רק את הקרוואן שבו אתם מנהלים את חייכם לאורך הטיול, אלא גם את הרכב שמניע אותו כשלמעשה שניהם הם גוף אחד. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות, כשהיתרון הבולט ביותר של המוטור הום הוא, שאפשר להיות ביחד לאורך כל הנסיעה ואפשר גם להשתמש בכל מערכות הרכב לטובת הפעילות בקרוואן. בקרוואן נגרר ישנו ניתוק מוחלט בין חלל הקרוואן ובין חלל הרכב, ומצד שני אפשר לחבר את הקרוואן לכל רכב פרטי, ליהנות בדרך כלל ממרחב גדול יותר ובשורה התחתונה גם מתמחור זול יותר. אנו ממליצים על השכרת קראוון המעיינות.

 

היכן כדאי לשכור קרוואן?

השכרת קראוון היא כאמור מגמה חדשה שמתפתחת במהירות בישראל, אבל עדיין רבים הישראלים שטרם חוו את האופציה הזאת בחייהם. בשנים האלה רוכשים הישראלים את הניסיון שלהם בתחום וישנם דברים שאתם רוצים כבר עכשיו ללמוד מתוך הניסיון שצברו כבר אחרים. כך למשל, את הקרוואן שלכם אתם רוצים לשכור אך ורק מחברה שזוהי ליבת הפעילות שלה, חברה שדואגת לתחזק את הקרוואנים שלה, לבצע להם בדיקות בטיחות שגרתיות, לבצע ניקיון יסודי וטיפול בכל מערכות הקרוואן וכן הלאה. חברות אלה תצענה לכם בדרך כלל חבילת שירות רחבה יותר מכל אופציה אחרת, לרבות אספקת וו גרירה, שירותי תיקונים בדרך ואפילו שירות החלפת קרוואן במידה והקרוואן יוצא מכלל פעילות מסיבה כלשהי תוך כדי טיול.

דבר נוסף שאתם רוצים לדעת הוא שהאופציה של השכרת קראוון מתאימה לכל סוג של טיול שאינו כולל לינה במקום מסודר. זה יכול להיות טיול שטח, זה יכול להיות קמפינג בנקודה אחת ויחידה וזה יכול להיות טיול דילוגים בין כמה וכמה אתרים – בכל המקרים האלה יכול הקרוואן לספק לכם את הפלטפורמה הטובה והנוחה ביותר להתנהלות, לספק לכם שירותים בסיסיים כמו מקלחת, שירותים, מטבח, לינה ואפילו מיזוג אוויר שהוא לכשעצמו יכול להשפיע מאוד על כל חוויית הטיול.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה