השכרת מנופים

delivery design over gray background vector illustration

 

מעוניינים בשירות של השכרת מנופים? אם אתם עדיין מתלבטים לגבי החברה ממנה תשכירו את המנופים או המנוף הגעתם בדיוק למקום הנכון! היום יש מגוון רחב של שימושים לאספקת שירותי מנופ הרמה. הנה כמה מהם:

  • הרמת ציוד כבד- מקררים, פסנתרים, פרגולות ועוד…
  • מעבר דירה לקומה גבוהה – אם אתם גרים בקומה גבוהה ועוברים לדירה אחרת, בין אם גם היא בקומה גבוהה ובין אם לא, אתם זקוקים לשירות של השכרת מנופים. שירות זה יסייע לכם להעביר את כל הציוד שלכם דרך חלון הדירה משום שדרך המעלית זה בלתי אפשרי בחלק מהמצבים.
  • הסרה או החלפה של דודי שמש
  • פרויקטים של נדל“ן ושיפוצים – בכל פרויקט של נדל“ן יש צורך במנוף כדי לבצע עבודות בניה וגם עבודות שיפוצים בפרויקטים קיימים. המנוף מאפשר לעובדים להגיע לגובה רב בלי בעיה.
  • הרמת מכולות וקראוונים – מדובר בציוד שבלתי אפשרי להעביר ממקום למקום בדרך אחרת.
  • גיזום – לפעמים יש צורך לעלות לגובה רב ולגזום עצים. תהליך זה מתבצע פעמים רבות בעזרת השכרת מנופים.
  • תליית שלטים – את כל הפרסומות והשילוט שאתם נחשפים אליו כשאתם נוהגים ברחב או עוברים ברחוב תולים עובדים אשר עושים שימוש במנוף או בבמות הרמה מיוחדות.
  • ועוד…
delivery design over gray background vector illustration

השכרת מנוף כמה זה עולה?

המחירים משתנים בהתאם לסוג העבודה ולכמות הזמן הנדרשת לבצע אותה. המחיר הממוצע להשכרת מנוף נע בין 400-1,200 שקלים לשעת עבודה.

איך אדע לבחור חברה לmurl השכרת מנופים  לצורך הובלה ?

ובכן, יש כמה קריטריונים שכדאי לפעול לפיהם בתהליך הבחירה של השכרת מנוף או השכרת מנופים. הקריטריון הראשון הוא גודל צי הרכבים והמנופים שיש לחברה. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שביום שאתם זקוקים לשירות החברה תודיע לכם כי המנוף שהייתם אמורים לקבל מושבת או מקולקל ואין לחברה מנוף אחר לספק לכם במקומו. צי גדול של כלי רכב וציוד הרבה פשוט ימנע מצב כזה וכך החברה תוכל להתמודד עם תקלות לא צפויות.

 

צי רכבים מגוון

התאמה של הציוד המתאים לפי הצורך יכולה להתבצע רק כאשר לחברה יש צי רכבים ומנופים מגוון. לכל משימה יש את המנוף שמתאים לה.

 

בטיחות ובטחון

כשמכירים מנוף חשוב להבין כי מדובר בעבודה המתבצעת בגובה. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית,כזו אשר מקפידה להעביר את כל העובדים שלה הכשרות, פועלת עם ציוד תקין ומתקדם לפי כל התקנים וכללי הבטיחות בתחום העבודות בגובה.

 

בנוסף, שווה לוודא שאתם בין קהלי היעד איתם החברה בה אתם בוחרים עובדת וכי יש לחברה את הניסיון הדרוש לצורך הפרויקט שלכם.

 

רוצים לקבל מידע נוסף והצעת מחיר לגבי השכרת מנוף? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם הן בתהליך התאמת המנוף וכלי הרכב שמתאים לצרכים שלכם והן בהצעת מחיר מסודרת והוגנת.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה