השכרת מנוף

freepik

מנופים הפכו להיות אורחים תכופים ברחובות שלנו למטרות שונות ויש להם תמיד תפקיד אחד: להקל על אנשי מקצוע להגיע לכל מקום כדי לבצע את עבודתם. אנחנו מתרגלים לראות בניינים גבוהים שדורשים רמה אחרת לגמרי של תחזוקה ולכן לא פלא שאנחנו מתאימים את עצמנו לכך. יש חלונות שצריך לנקות בגובה רב, יש שלטים שצריך לתלות, יש עצים שצריך לגזום וכן הלאה. כל אלה חייבים להיעשות על ידי מי שמוסמך לעבוד בגובה רב נוסף למקצועו.

עבודה בגובה רב

יש כמה שיטות לעבודה בגובה רב ואחת המוכרות בהן היא סנפלינג והשנייה פיגומים. אבל יש דברים שאי אפשר לעשות בצורה כזאת ויש צורך בגמישות רבה יותר יחד עם יציבות ועם אפשרות נוחה יותר לגשת לכל נקודה. רק השכרת מנוף יכולה לעזור לאנשי מקצוע כאלה לעשות את העבודה בנוחות והיא דורשת תרגול ומיומנות שרק אנשים ללא פחד גבהים ובעלי יציבות ושיווי משקל יכולים להציג. עובדי מנופים משלימים את השליטה שיכולים להציג מפעילי המנופים בגבהים.

מנופים לעזרת התושבים

לפני כל חורף אנחנו רואים אותם, עובדי רשות מקומית או חברת חשמל שמנסים לסלק כמה שיותר מפגעי עצים מעמודי החשמל והכבלים. השכרת מנופים כאלה היא אפשרית גם למי שרוצה לעשות זאת בעצמו ולגזום עצים כדי לעודד צמיחה בריאה, במקום לחכות שמישהו יגזום אותם בשבילו. כשאתם שוכרים מנוף כזה ודאו שזה מגיע מחברה שמתחזקת אותו כמו שצריך ובסדירות, כדי שלא תיתקלו במנוף פגום שלא יצליח לעשות את העבודה בגלל תקלות מכניות.

מנופים באתרי בנייה

גם באתרי בנייה פרטיים ופחות גדולים מאשר רבי קומות אנחנו מוצאים היום מנופים רבים שמסייעים לבנות. המנופים האלה מגיעים בגדלים ובגבהים שונים ורק מי שמוסמך לעבוד עליה יכו להפעיל אותם. חשוב לדעת שמנופים כאלה זמינים גם לפי השכרה ומה שחיוני לדעת הוא טיב המנוף והמקום שממנו אתם שוכרים אותו. מלבד רישיונות והיתרים בדקו את יומני הטיפול של המנופים כדי להבטיח שאת מקבלים מנוף שעבר את כל הטיפולים ששומרים על תקינותו ופעילותו הסדירה.

הזמנת מנוף

מנוף להעברת דירה מזמינים דרך המובילים של הדירה שמחליטים מתי הוא נחוץ. יש מובילים שמעדיפים לעבוד לבד וללא מנופים ויש מי שרק השכרת מנוף משמשת אותו להעברת דירה ממקומות גבוהים. הם יבחרו תמיד את המנוף המתאים ביותר להעמסת משקלים ורמפות של מטען ותכולה ואפשר לסמוך עליהם בנוגע לכך. עם זאת, רצוי מאוד לוודא שגם הם עובדים רק עם משכיר מנוף אחראי ואמין שיכול להבטיח לכם מנופים טובים ותקינים.

בטיחות מעל הכל

בטיחות העובדים עם מנוף היא מעל הכל והבטיחות של מי שעובר מתחת למנוף בזמן שהוא עובד חשובה. זאת הסיבה שלא לקוחים כל מנוף שרואים רק בגלל מחיר נמוך שאינו מבטיח לכם שיש אחריות וביטוח למנוף כזה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה