החיבור של הישראלים לנושא החדשות היום יומיות

event-852833__480

החדשות היום יומיות

ישראל היא מדינה צעירה וקטנה אך אף על פי כן היא מייצרת המון חדשות. בישראל רוב הציבור שומע חדשות כמה וכמה פעמים ביום, ברדיו כשהוא בנסיעה, באתרי הרשת מהמחשב כשהוא במשרד, בערוצי הטלוויזיה כשהוא בבית וגם מהטלפון הסלולרי כשהוא נמצא בכל מקום אחר. הראש של הישראלים שומע חדשות כל הזמן והם כל כולם שקועים בכל מה שקורה בפוליטיקה ובעניינים החשובים.

לאור זאת ערוצי הטלוויזיה כמו ערוץ 12 שהוא הערוץ בעל הרייטינג הגבוה ביותר במהדורת והעיתון ידיעות אחרונות שהוא בעל התפוצה הרחבה ביותר, גייסו לשורותיהם את עמית סגל שהוא הפרשן המקצועי ביותר עם ניסיון של שנים רבות. פרשן פוליטי זה מנתח בכל ערב במהדורת החדשות את יחסי הכוחות הפוליטיים באופן חד ומדויק. אופן העברת הנתונים על ידו בצורה בהירה ומובנת הובילה לכך שציבור רחב מאד אוהב מאד להקשיב לו בטלוויזיה ולקרוא את מאמריו בידיעות אחרונות, כיוון שההסברים שלו קולעים ומובנים.

ישראל תמיד בראש החדשות היום יומיות בעולם

במדינה הקטנה שלנו תמיד יש סנסציות, נושאים ביטחוניים מעניינים ונושאים אחרים בהתאם לתקופה. כך שגם בעולם המידע על ישראל נשמע במהדורות החדשות לעיתים תכופות מאד וזאת לעומת הרבה מאד מדינות אחרות בעולם שלאורך חודשים לא שומעים מה קורה אצלם.

כל מי שיש לו קרובי משפחה וחברים בחו"ל, מופתע איך התקשורת והמידע עוברים כל כך מהר והם מיד מעודכנים בכל החדשות היום יומיות, אשר קורות במדינה הקטנטונת.

הפוליטיקה בישראל

הפוליטיקה בישראל היא נושא מהותי והעם עוסק בו ללא הרף, חברים מדברים על כך בכל יום וגם בשיחות הסלון בימי שישי ובני משפחה משוחחים על כך בארוחות המשפחתיות. מדברים על המעשים והדיבורים של פוליטיקאי זה או אחר כעת או בעבר, הבחירות שהיו ויהיו ומה היה בהיסטוריה של המפלגות לפני עשרות שנים.

ההיצמדות של הישראלים לנושא החדשות היום יומיות חושפת בזה אחר זה את כל הפרשנים הפוליטיים שמופיעים בזה אחר זה לאורך כל היום בכל ערוצי התקשורת. במקרים רבים הם אומרים את אותם דברים, אך במילים אחרות ולעיתים הם מחדשים בחדשות טריות.

הרצאות בנושאים פוליטיים

הכמיהה של הישראלים לידע, מובילה את אנשי התקשורת ואת הפרשנים השונים להעניק הרצאות לציבור באולמות תרבות בכל הארץ. הרבה מאד אנשים מגיעים להרצאות האלו והם יושבים מרותקים למוצא פיו של איש התקשורת מתחילתה של ההרצאה ועד סופה. במפגשים הללו הפרשנים תמיד מספרים על סקרים מרתקים, דברים שקרו בחדרי חדרים, מי סייע ומי אין לו סיכוי להיבחר בבחירות הבאות.

כל משתתף יוצא מהרצאה מסוג זה עם תובנות רבות, לעיתים עם השקפת חיים חדשה ובעיקר עם המון ידע שיספר לחברים ולקרובי המשפחה במפגשים הבאים. כי העיסוק בפוליטיקה לא נגמר אף פעם ותמיד צצות פרשיות חדשות ומרתקות, בראש החדשות היום יומיות ישראל.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה