ד"ר יונים

בעיית קינון יונים

בבתים פרטיים ובמתחמי עסקים ציבוריים אנו עדים לתופעה נפוצה של מטרד יונים. יונים אלו פוגעות באסתטיקה של המקום ואף יכולות לגרום לבעיות תברואתיות עבור שוהים במקום והסביבה הקרובה. ד"ר יונים יטפל בבעיה זהו בצורה המקצועית והמבוקרת ביותר ללא כל סכנה לאדם או פגיעה ביצור חי ופועל בשיטה מאוד נפוצה בהמון מדינות בעולם, וללא ספק זהו טיפול מקצועי שכבר ממזמן נחשב להכרחי וחשוב. מרכז ההדברה הישראלי יטפל בבעיה בעזרת כמה פתרונות שביניהם ניתן למנות את השיטה של דוקרנים נגד יונים. 

מגוון פתרונות

בצורה זאת חייב לחשוב מראש מה החומר שממנו עשויים הדוקרנים שבהם נטפל בבעיה, ובעזרת הצורה והרוחב של הדוקרנים  למעשה אנו הופכים את המשטח ללא נוח בכלל ליונים והם ימנעו מלעמוד עליהם ויעזבו למקום אחר. פתרון נוסף הוא רשת נגד יונים, וזה חל במקרה שבו כבר יש קינון יונים ואנו רוצים למנוע התרחבות של התופעה. מבחינת דוקרנים ישנם את הדוקרני פלסטיק שהם פתרון נקודתי אבל לא לקינון המוני של יונים. דוקרני נירוסטה של ד"ר יונים הם יעילים מאוד ומתפרסים לזוויות שונות ויתרון גדול נוסף שהם עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים בצורה מכובדת ואפקטיבית. קיימים עוד פתרונות יעילים כמו מכשירים אלקטרונים שמפיקים רעשים שאינם מורגשים לאוזן האדם, או קפיצי נירוסטה שיכולות לגרום ליונים לנטוש את המקום.

בעיית פשפשים

 באותו המקום שישנו קינון יונים רוב הסיכויים שגם תמצאו בעיית חרקים. וכאן אנו ממליצים לבצע ריסוס נגד פשפשים. ריסוס נגד פשפשים  נמצא כפתרון משלים לבעייה מטרידה זו ומדובר בעבודה יסודית ומקצועית שדורשת טיפול מבוקר ללא פגיעה יתרה עם חומרים כימיים ואפילו בחומרים כביכול ירוקים וידידותיים לסביבה. פשפשים ידועים כבעיית נזק לצמחייה או באיזורים מסוימים בבית שלא נרצה למצוא אותם שם. ריסוס נגד פשפשים חייב להתבצע מוקדם ככל האפשר כדי למנוע התרבות של הבעיה  וניתן לעשות בכל איזור בבית או בחצר או בעסק שלכם. ריסוס נגד פשפשים זה השקט שלכם לאורך זמן ובאחריות אז צרו קשר עכשיו עם ד"ר יונים ותראו את הבעיה שלכם כנפתרה

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה