בטון מוחלק: פתרונות בטון חדשניים

בטון חלק הוא סוג של בטון המיוצר עם סוג מיוחד של אגרגט. אומרים שהמרקם של בטון חלק מקל על התחזוקה והניקוי. המרקם של אגרגט מסוג זה מקל על התחזוקה, וכן מקל על המנקה לנגב כל משטח שכוסה בבטון חלק. מקרי השימוש בסוגים אלה של אגרגטים כוללים בנייה למגורים, בנייה מסחרית ובנייה תעשייתית. בטון חלק הוא חומר חדשני העשוי מאגריט ממוחזר ומים, שבעזרתם ניתן ליצור מגוון משטחים שונים. המבוא לסעיף זה צריך להזכיר את ההיסטוריה של בטון חלק וכיצד הוא הומצא. כמו כן, יש להזכיר כי בטון חלק נמצא כעת בשימוש ביישומים שונים כגון מדרכות, שבילי גישה ופטיו חיצוניים.

בטון חלק

מה בודקים לפני שמבצעים החלקת בטון? – בטון חלק הוא חומר חדש שהיה באור הזרקורים לאחרונה. הוא עשוי מחומרים ממוחזרים והוא גם ידידותי לסביבה וגם חסכוני. בטון חלק קיים כבר עשרות שנים אך הוא הפך לפופולרי רק לאחרונה בקרב בעלי בתים. חומר זה יכול לשמש לייצור פאטיו, שבילי גישה, שבילים, סיפוני בריכה ועוד. הפופולריות של חומר זה צפויה לגדול ככל שיותר אנשים הופכים מודעים ליתרונות שלו ונקודת המחיר הופכת לאטרקטיבית יותר עבור בעלי בתים. בטון חלק הוא סוג חדש של בטון היוצר חיכוך משטח נמוך יותר. החומר נוצר באמצעות ננוטכנולוגיה, אשר הופכת אותו לרך וחלק יותר. זה גם מאפשר לבטון להיות עמיד יותר ופחות נוטה לסדקים. בטון חלק עדיין לא נמצא בשימוש נרחב בבנייה, אבל הוא עשוי לעשות את דרכו למבנים בעתיד הקרוב.

כל היתרונות של עבודות בטון מוחלק

בטון הוא סוג של סלע משקע נקבובי, דק, הומוגני המורכב מקלציט או דולומיט, מעורבב עם כמויות קטנות של מינרלים אחרים וחומרים אורגניים. חשוב להשתמש בבטון בצורה נכונה על מנת למנוע סדקים ונזילות. כדי למנוע סכנת סדקים ודליפה, חשוב להשתמש בתערובת בטון בגימור חלק. זה יבטיח שהמים יוכלו לחדור בקלות את פני הבטון ולמנוע סדקים כלשהם להיווצר על פני השטח. הבטון המוחלק הוא סוג חדש של בטון המיועד ליציקה ולריפוי באותו היום. יש לו משטח חלק וניתן להשתמש בו לכל יישום. חומר זה עשוי מתערובת של מלט, מים, חול ואגרגטים ממוחזרים. קל יותר ליצוק מבטון מסורתי מכיוון שהוא אינו מצריך מוטות פלדה או מוטות חיזוק. בטון חלק הוא סוג של בטון בעל רמת חספוס נמוכה, מה שהופך אותו לחלק יותר להליכה. זה ידוע גם בשם Super Smooth Concrete. חומר זה פותח לראשונה בשנות ה-80 ומאז נעשה בו שימוש בבנייה. החומר התאפשר הודות לשימוש בפוליסילוקסן, שהוא פולימר אורגני המספק משטח חלק ועדיין קשיח ועמיד.

בטון חלק הוא מוצר חדש שמקל בהרבה על תהליך הריצוף והנחת הריצוף. המוצר עשוי מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים, המומסים ומעורבבים עם מלט ליצירת חומר קל משקל ועמיד שניתן להשתמש בו ליישומים חיצוניים. תהליך הכנת בטון חלק הוא פשוט מאוד: כל מה שאתה צריך לעשות הוא לערבב את החומרים יחד בכוס שלך, להוסיף מים, ואז לשפוך אותם לתוך הטפסות שלך. אתה יכול להשתמש בו על כל משטח שטוח – רצפות, קירות, תקרות – או אפילו בחוץ. בטון חלק הוא סוג חדש של בטון המשתמש בננוטכנולוגיה כדי להפוך את פני השטח לחלקים כמו מראה. הוא גם לא רעיל וניתן למחזר. הרעיון למוצר הזה הגיע מבנו של המייסד, שהתקשה ללכת על השתקפות שלו במראה. החברה שיתפה פעולה עם חברות אחרות כדי לעזור להן ליצור את המוצר שלהן ולהוציא אותו לשוק.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה