בחירת השיש

כשבוחרים סוג שיש למטבח פרטי יש לקחת בחשבון את כל מרכיבי הצרכים שלכם ולחשוב באמת איזה סוג שיש לקנות. יש לנסות להתאים בין שילוב של מראה אטרקטיבי לצד איכות החומר והנאה לאורך זמן. 

לדוגמאות וסוגי שיש היכנסו לאתר שלנו https://aven-s.co.il

סוגי שיש

מבין הסוגים שיש לנו לבחור בשיש למטבח פרטי קיימים הסוגים הבאים: אבן קיסר, שהיא למעשה אבן שנחצבת מסלעים מיוחדים ואפשרויות העיצוב שלה מבחינת מראה רחבות מאוד כך שניתן לשלב בכל צבע כמעט,גם העמידות היא יחסית גבוהה אבל כדאי להימנע מהנחת משטחים חמים עליה. די קלה לניקוי. שיש גרניט שנוצר בדרך הטבע ממעמקי האדמה נחשב לעמיד וחזק ביותר גם למשטחים חמים ושריטות. שיש פורצלן אינו מיוצר באופן טבעי ולכן ניתן לבקש זאת בכל צבע ומרקם כמעט ועמיד מאוד. משטחי דקטון הם אופציה נוספת לבחירת שיש למטבח ובעצם מדובר על חומר סינתטי ולא טבעי. ישנן עוד סוגי שיש למטבח פרטי כמו שיש חברון אך הם העיקריות, כמובן שיש לקחת בחשבון מרכיבים נוספים כמו תקציב וצורך ספציפי כי לא כל סוג שיש למטבח שמתאים לאחד יתאים גם ללקוח אחר.

לאחר בחירת השיש יש לבחור פרקט מתאים

כחלק מעיצוב משלים לאחר בחרתם את השיש למטבח פרטי המתאים לכם, אפשרי לשילוב ביחד עם זה פרקט פישבון בזול יחסית למקומות אחרים. אצלנו תמצאו פרקט פישבון שישלים את התמונה המלאה לעיצוב שלכם כהמשך למטבח. משמעות השם היא בעצם כמו מבנה עצם הדג שהיא משולשת ומשתלבת אחת בתוך השנייה כך שזה יוצר אשליה על הרצפה שישנו ראש חץ שנפרש לשני הכיוונים. התקנה של עניין זה דורשת מיומנות יתרה ממתקין פרקטים רגיל וחשוב להזמין זאת מגורם מבין ומומחה. פרקט פישבון ניתן להזמנה ובנייה בכל אורך גודל ורוחב שתבחרו ובכך מתאימה את עצמה לצרכי והמקום שלכם, אנו מתחייבים לתת לכם מחיר הוגן ונלווה אתכם לאורך כל התהליך, כל זאת בהתאמה אישית מלאה ובתמיכה ושירות גם לאחר ההתקנה. פרקט פישבון בזול – המבקרים והאורחים שלכם יתרשמו לטובה וזהו דבר שמזמין את האדם להיכנס 

 

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ידועה בציבור הגדרה

בעידן שאנו חיים בו כיום, זוגות רבים בוחרים לחיות יחד שלא במסגרת המבנה המשפחתי המסורתי. זוגות לא נשואים מעין אלה