מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 91 - הבעל המאהב העימות השיחזור

תאריך: 0691

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 91 - הבעל המאהב העימות השיחזור:

ציון סלומון...

אביגיל סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:

הבוקר 0691.6.51 : "איני קנאי אולם ביקוריו של ראובן עוררו בי הרגשה לא טובה"
פרשת היחסים בין אביגיל סלומון וקרובה מאיר ראובן נגולו אתמול בהודעה שמסר ציון סלומון לחוקר המשטרה, לפני שנעצר כחשוד ברצח אשתו. ההודעה בת 03 העמודים הוקראה בבית המשפט המחוזי בת"א.
..בתחילת ההודעה ציין סלומון, כי אינו קנאי, וכי היה כל הזמן בטוח באשתו. עם זאת התעוררה בו הרגשה לא טובה ביחס לביקוריו של מאיר ראובן שהיה בעלה של בת דודתו. לאחר שראובן ומשפחתו עזבו את הקיבוץ, היה בא לבקר לעיתים קרובות ומשחק קלפים עם אביגיל. בדרך כלל היה מבקר פעם בשבוע, אולם לעיתים היה נשאר 3 ימים. "בבוקר הלכתי לעבודה והם נשארו בחדר. אשתי כבר קמה מהמיטה והוא עדיין לא, והדבר קצת הרגיז אותי" הוסיף הנאשם בציינו, כי לא דיבר על כך, אבל לפעמים חשב שכדאי לחזור כדי לראות מה הם עושים שם. אולם לא עשה זאת, כדי שאשתו לא תרגיש שהוא חושד בה. "לא חשדתי באופן רציני, אבל זה טבעי שיש הרגשה לא טובה" הוסיף.
מדי פעם התעוררה בו הרגשה לא טובה בקשר לעבודתה בבית ההבראה. אביגיל סיפרה לו, כי כל אחד בבית הבראה מתעניין בה ואומר לה שהיא יפה. כן נקשרו קשרים בינו לבין בעל בית קולנוע בת"א שהיה אחד המבריאים, והלה אף רצה לסדרו בעבודה בקולנוע, כאשר הביע את רצונו לעזוב את הקיבוץ. במקרה אחר נפגש עיתונאי עם אשתו ואמר לה שהוא רוצה לכתוב ספר על הודו.
בקשר לליל הרצח, ציין הנאשם, כי לא שמע כל צעקה. לא ידוע לו מי כיסה את פני אשתו לאחר שנחנקה, אך ברור לו ש"ג'נטלמן לעולם לא ירצח". הוא הביע סברה, שהיא נלקחה ע"י 3-2 אנשים, שבאו מבחוץ והרגוה, כשלא נענתה להם. לא זכור לו אם בכה על קבר אשתו, אבל "בלב בכה".

ידיעות אחרונות 0691.7.01 : שופטי ציון סלומון ביקרו בגבעת ברנר
בית המשפט המחוזי בתל אביב, בהרכב נשיא התורן מר מ. קנת והשופטים המחוזיים זונדלביץ ומני העתיק ביום ו' את מושבו לדרך עפר צדדית בגבעת ברנר..
את הביקור בקיבוץ הציע בא כוח הנאשם עו"ד אלי פוגאטש ושלשום יצאו לשם השופטים, בלווית קציני משטרה ובא כוח התביעה וההגנה בשיירה של 5 מכוניות, שנעצרה במרחק מטרים ספורים מהצריף בו נמצאה גופת הנרצחת. הסניגור הוליך את השופטים ומלוויהם אל "עץ הפגישות" כדי לתת לבית המשפט מושג על מיקומו של האקליפטוס, אשר לדברי הסמל מאיר ראובן שימש מפגש לו ולנרצחת.
הנאשם, ציון סלומון צעד בדומיה מאחורי סניגורו. מהעץ פנה בית המשפט אל צריף המוות וקיבל הסברים מבא כוח התביעה, מר פלפל על הנסיבות בהן נמצאה הגופה.
כן קיבלו השופטים הסברים ממפקד נפת רמלה, רפ"ק שטיינברג, המשחזר שקמוני ופקד קפלן מחוקרי המקרה. כעבור שעתיים עזבה השיירה את תחומי הקיבוץ. המשך המשפט נקבע לאוקטובר. המשך 02

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.