מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 21 - החקירה נמשכת, העיתונות גועשת

תאריך: 9591

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 21 - החקירה נמשכת, העיתונות גועשת:

ציון סלומון...

אביגיל סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:

הפגישה בלילה האחרון לא היתה שונה מיתר הפגישות שלנו.נפגשנו באותו יום ובאותה שעה שקבענו בפגישה הקודמת שהיתה לנו לפני 3 שבועות, אני באתי מהמחנה הביתה באותו יום בשש בערב ואמרתי לאשתי שאני צריך לחזור לעבודה ואחזור מאוחר, ונסעתי מיד לגבעת ברנר. בכביש ליד הקיבוץ ראיתי זוג חברים שהכרתי אותם מהזמן שהייתי חבר במשק. לא נעצרתי כי לא רציתי שיראו אותי, גם הם לא פנו אלי והייתי בטוח שלא הבחינו בי.
כשהגעתי למקום המפגש הקבוע שלנו כבר עמדה אביגיל במקום, עומדת ליד העץ לבושה חולצה וחצאית ועליהם מעיל חורף עבה. שום דבר מיוחד לא היה בפעם הזאת. ישבנו שם, שוחחנו והתעלסנו, אבל לא באנו במגע מיני. כמה דקות אחרי השעה 01 אמרה אביגיל שהיא מוכרחה ללכת מפני שציון מחכה לה. נפרדנו בנשיקה לוהטת ואני פניתי לכיון השער.

למרחב 9591.5.82 : פרקליט האחים סלומון דורש צו נגד קיבוץ גבעת ברנר
למרחב 9591.5.13 : פרקליט סלומון ביטל בקשת הצו נגד גבעת ברנר
קול העם 9591.6.71 : הוצג דגם הצריף בו נרצחה אביגיל סלומון
למרחב 9591.6.71 : גבעת ברנר לא הפריעה לחקירה
חירות 9591.6.42 : האם אפשר לחנוק בלי להשאיר סימנים – החלה חקירת ציון ופנחס סלומון
הבוקר 9591.6.42 : נסיון חניקה הודגם בבית המשפט על גופת צעירה שהתנדבה לכך

ידיעות אחרונות 9591.7.1 : אחרי 4 חדשי מעצר – פנחס סלומון חוזר לעבודתו במכבסת גבעת ברנר
"אלחם להוכיח שאחי חף מפשע", משוכנע שציון סלומון שיואשם בהריגת אשתו אביגיל, הינו "קורבן עובדות נכונות המיוחסות לאדם הלא – מתאים"

הבוקר 9591.7.1 : ציון סלומון יואשם בהריגת אשתו אביגיל
ציון סלומון יועמד לדין באשמת הריגה ולא באשמת רצח של אשתו אביגיל סלומון בקיבוץ גבעת ברנר, ואילו אחיו פנחס סלומון שוחרר מאשמת רצח, שעליה הועמד לחקירה מוקדמת. החלטה על כך ניתנה אתמול על ידי השופט א. מלחי בבית המשפט המחוזי בתל אביב, בתום חקירה מוקדמת נגד שני האחים, שהואשמו ברצח על ידי פרקליט מחוז תל אביב.
בהחלטתו ציין השופט, כי לאחר קריאת החומר התביעה, עיון במוצגים ושמיעת עדויות, הגיע למסקנה, שהחומר מצדיק לכאורה את האשמת ציון סלומון בהריגה. אין בפניו חומר העשוי להורות על קיומם של נתונים בדבר החלטה מוקדמת, קור רוח והכנה מוקדמת, המוסיפים להריגה צביון של כוונה תחילה ונותנים מקום לדון את דינו של הנאשם בכוונת רצח.
לישיבה אתמול לא הופיע בא כוח התביעה פרקליט מחוז ת"א מר י. בר אור שעמד לשאת את נאום הסיכום מטעם התביעה, בגלל שביתת המשפטנים. סניגור הנאשמים עו"ד י. פוגאטש ציין כי אין הוא מבקש דחייה וכי הוא מוותר מצידו על השמעת נאום הסיכום של ההגנה. המשך 31

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.